Rynek pożyczek cały czas się rozwija , próbując sprostać zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów. Jednym z takich produktów, który z pewnością należy do atrakcyjnych jest pierwsza darmowa pożyczka. Dziś wyjaśnimy, na czym ona polega oraz jakie są jej zalety.

Czym jest pierwsza darmowa pożyczka

Pierwsza darmowa pożyczka to nic innego, jak pożyczka udzielana nowym przez dnego pożyczkodawcę nowym klientom na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli do tej pory nie korzystaliśmy z oferty danej firmy pożyczkowej, która oferuje pierwszą darmową pożyczkę, możemy zaciągnąć zobowiązanie nie płacąc za nie żadnych kosztów odsetkowych. W praktyce oznacza to, że oddajemy dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy. Pożyczkodawcy określają zwykle warunki, na jakich można skorzystać z promocji. Oprócz tego, że nie można figurować w ich bazie jako aktywny klient, z reguły kwota oraz termin darmowej pożyczki są ograniczone. Mimo to są to nadal bardzo atrakcyjne warunki.

Wiele osób może się zastanawiać, jakie więc korzyści może mieć pożyczkodawca, oferując pożyczkę za 0zł i czy nie ma tu przypadkiem ukrytych opłat. Z punktu widzenia firmy pożyczkowej tego rodzaju oferta jest tworzona przede wszystkim po to, aby zachęcić nowych klientów do skorzystania z jej usług bez ponoszenia żadnych kosztów. Dzięki darmowej pożyczce mogą oni zobaczyć, jak wygląda proces wnioskowania, jak długo trwa procedura oraz jakie są wymagania dotyczące pożyczkobiorcy. Jeśli więc jako klient nie mieliśmy wcześniej okazji poznać danego pożyczkodawcy, darmowa pożyczka jest doskonałym na to sposobem pozbawionym wad.

Zalety pierwszej darmowej pożyczki

Bez wątpienia sam fakt, iż jest ona darmowa, jest jej największym atutem. Jest to również świetna okazja do tego, aby przetestować usługę pożyczki online, jeśli do tej pory nie mieliśmy możliwości z niej skorzystać. 

Pierwsza darmowa pożyczka będzie również pomocna wówczas, gdy musimy sfinansować nieplanowany wydatek, trafiła nam się świetna okazja zakupu wymarzonego sprzętu lub wycieczki lub gdy pracodawca spóźnia się z przelewem wynagrodzenia, a my pilnie potrzebujemy pieniędzy. Wówczas możemy wygodnie zaciągnąć pożyczkę za 0zł i oddać ją w ustalonym w umowie terminie, jak tylko na naszym koncie pojawi się pensja. 

Pierwsza pożyczka za darmo – jak ją uzyskać w Wandoo

Dla nowych klientów Serwis Wandoo.pl oferuje pierwszą darmową pożyczkę od 100 do 3000zł na okres do 30 dni. Wystarczy wejść na stronę główną i za pomocą suwaków wybrać daną kwotę w tym przedziale oraz interesujący nas termin spłaty. Następne system poprosi nas o rejestrację, podczas której podamy wszelkie niezbędne do udzielenia pożyczki dane. W dalszym etapie pożyczkodawca zweryfikuje naszą wiarygodność i jeśli decyzja będzie pozytywna, poinformuje nas o tym i jeszcze tego samego dnia pieniądze znajdą się na naszym koncie.

Pamiętajmy jednak o tym, że pożyczka będzie dla nas darmowa tylko wtedy, gdy spłacimy ją w terminie. Jeśli go nie dotrzymamy, pożyczkodawca może naliczyć odsetki karne.

Pierwsza darmowa pożyczka to dobre rozwiązanie w przypadku chwilowego braku środków na koncie, które nic nas nie kosztuje. Warto sprawdzić, jak działa taka oferta, by w razie nieprzewidzianych wydatków móc szybko i wygodnie uzyskać środki.